Категорія: Важливо

Долучайся та допомогай!

В Україні наразі 24 млн працездатних громадян. По даним опиту, більшість з них не вважає суму в 10 грн завеликою, тобто такою, яку без жодних проблем можна витратити або, навіть, подарувати.

Чи знаєте ви, що буде, коли кожний працездатний громадянин внесе суму, яка навіть менша за ціну чашки кави, на рахунок благодійної організації для забезпечення функціонування проекту іпотеки? (більше…)

, , , , , ,

Підпиши петицію на фінансування програми “Доступне житло”

Підпиши петицію № 43104 – зроби житло доступним!

Завдяки активним діям громадськості по всій країні та за підтримки окремих депутатів ми домоглися часткової реалізації програми «Доступне житло».

Частково створено діючий механізм та передбачено мінімальне фінансування.

В результаті цих дій, тільки у Києві, у 2017 році 22 сім’ї отримали можливість придбати собі квартиру за 50% вартості і у 2018 році таких сімей буде у тричі більше. Проте навіть цього замало.

ГО “МІЙ.ДІМ.ЮА” докладає максимум зусиль, щоб привернути увагу влади до проблеми людей, що потребують покращення житлових умов, в тому числі воїнів АТО та переселенців.

Потрібно зібрати 25000 підписів з усієї країни. Ми впевнені, що це можливо зробити!

Сподіваємось на Вашу підтримку і активну участь у зборі підписів під електронною петицією.

Прохання ознайомитись, ПІДПИСАТИ самому, ЗАГІТУВАТИ родичів, друзів, знайомих та ЗРОБИТИ РЕПОСТ! https://petition.president.gov.ua/petition/43104

Ми підготували для Вас детальну інструкцію ЯК ПІДПИСАТИ ПЕТИЦІЮ“.

Якщо у Вас виникають складнощі підчас реєстрації, ми готові допомогти.

Свої питання пишіть у коментарях під цим постом або на нашій сторінці у Facebook https://www.facebook.com/my.home.ua/

[Вгору]

Про программу “Доступне житло”

У зв’язку з підвищенням попиту встати у чергу для участі у программі Доступне житло у багатьох виникає багато питань щодо права на участь та необхідних документів. Саме тому ГО “МІЙ.ДІМ.ЮА” розробила детальну інструкцію та відповіді на найчастіші питання про программу “Доступне житло” для ВПО. Розділ FAQ буде оновлюватися. (більше…)

, , , ,
[Вгору]