Долучайся та допомогай!

В Україні наразі 24 млн працездатних громадян. По даним опиту, більшість з них не вважає суму в 10 грн завеликою, тобто такою, яку без жодних проблем можна витратити або, навіть, подарувати.

Чи знаєте ви, що буде, коли кожний працездатний громадянин внесе суму, яка навіть менша за ціну чашки кави, на рахунок благодійної організації для забезпечення функціонування проекту іпотеки?

Пораховано, що вже через три (!!!) роки в нашій країні не буде ВПО (внутрішньо-переміщених осіб), так як всі вони зможуть придбати своє власне житло під 5% річних.

На сьогоднішній день проблема з житлом у ВПО – одна з нагальних. Вирішити її практично неможливо без вашої допомоги.

А що вам з того? А те, що витратити 10 грн на благодійність – це добра, гарна справа, до того ж, ви зможете внести свою вагому частку для здійснення мрій багатьох родин, багатьох дітей!

По мірі вирішення проблем з житлом ВПО, цим проектом зможуть скористатися всі, в кого немає великих достатків, але хто потребує власного житла.

Запропонований проект – іпотека з європейськими відсотками для всіх, в кого немає власного житла!

Досить ходити з простягнутою рукою й просити гроші у міжнародних партнерів. Своє житло ми можемо побудувати самостійно, з допомогою кожного українця! Таким чином ми зможемо забезпечити власні права й, навіть, підтримати економіку країни! Й, наголовніше, ми потурбуємось про майбутнє наших дітей!

Сьогодні на рахунку 9000 грн, які покладені на депозит, та 300 грн. на основному рахунку.

Долучитись та допомогти просто:

Приватбанк

карта №5169 3305 1593 5671

Коли влада неспроможна

Ми самостійно будуємо своє майбутнє!

 

 

, , , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *