Діти – це наше майбутнє!

Виставка дитячих малюнків ” Мій край – мій дім” у м. Ужгород 18-20 жовтня 2017 року мала неабиякий успіх.

Дякуємо організаторам ГО “Закарпаття-Донбас” за запрошення та чудову організацію цього масштабного заходу, а особисто Тетяні Хорошиловій і Костянтину Блажевичу за теплий прийом та відкритість. Ця виставка побувала в 18 містах України та завершилась у м. Ужгород, далі їде до Словаччини і інші країни Європи.

Малюнки дітей ВПО набули формату не тільки передати свої творчі таланти, а й душевність та внутрішні переживання дітей, які покинули свої домівки через війну. В маленьких сердечках та у підсвідомості відбилося досить доросле та болюче відчуття, що життя має таку високу ціну. І ці маленькі дорослі вже знають ціну життю та як важливо мати свій власний дім, мир та посмішку і добро кожної людини, не зважаючи на те з Заходу ти чи зі Сходу та на якій мові розмовляєш.

Адже всі діти заслуговують на щасливе життя, і наша задача так і зробити. Діти – це наше майбутнє, майбутнє України, і ми зробимо все потрібне, щоб вони були щасливі. І новий край став для них новою домівкою та тим фундаментом для щасливого і кращого майбутнього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *